Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 60, 123x73 cm

Bruksslitage

512828

2018-01-11