Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Segelbåtar, signerad roland S, 83/350, färglitografi, ca 39x53 cm

512830

2018-01-11