Stol 1800-talets slut

Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut
Stol 1800-talets slut

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1800-talets slut, björk, sits i rotting, brännmärkt monogram under hertigkrona, höjd ca 86, sitthöjd 45 cm

Rotting med smärre skador

512835

2018-01-11