Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 1800-talets slut, björk, sits i rotting, brännmärkt monogram under hertigkrona, höjd ca 86, sitthöjd 45 cm
Rotting med smärre skador
512835
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här