Brosch Art deco

Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco
Brosch Art deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROSCH, vitmetall, fasettslipat glas, orangeröd dekordel av konstmassa, 1930/40-tal, art deco, stämplad Made in France, höjd ca 4,5 cm, etui ej i original medföljer

512836

2018-01-11