Jan Wiberg oljemålning

Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN WIBERG (född 1944): Båt i hamn, signerad JW, olja på duk, ca 41x46 cm

512838

2018-01-11