Jan Wiberg oljemålning

Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning
Jan Wiberg oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN WIBERG (född 1944): Kustbild, monogramsignerad JW, olja på duk, ca 30x37 cm

512839

2018-01-11