Olavi Laine oljemålning

Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning
Olavi Laine oljemålning

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

600 EUR

OLAVI LAINE (1922-1983): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 81x65 cm

512842

2018-01-11