Venny Soldan-Brofeldt oljemålning

Klubbat för:

1 000 EUR

Utropspris

1 500 EUR

VENNY SOLDAN-BROFELDT (1863-1945): Sommarlandskap med fiskande gossar, signerad, olja på pannå, ca 39x55 cm

512844

2018-01-11