Klubbat för:
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
VENNY SOLDAN-BROFELDT (1863-1945): Sommarlandskap med fiskande gossar, signerad, olja på pannå, ca 39x55 cm
512844
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här