Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

2 100 EUR

Utropspris

1 500 EUR

CHARLES ROKA (1912-1999): Skönhet, signerad, olja på duk, ca 81x65 cm

512845

2018-01-11