Käthe Kollwitz etsning

Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): ´´Mütter´´, etsning, osignerad, stämpelmärkt A V D Becke Kunstverlag Berlin-Halensee, grafiskt blad, 58x68 cm

512846

2018-01-11