Gunnar Löberg oljemålning

Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Lada med hässjor, signerad och daterad G Löberg -28, olja på duk, 46,5x62 cm

512856

2018-01-11