Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Lada med hässjor, signerad och daterad G Löberg -28, olja på duk, 46,5x62 cm
Zustandsbeschreibung
512856
2018-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner