Göran Gimdal

Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal
Göran Gimdal

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN GIMDAL, mapp, innehållande 20 serigrafier, signerade samt numrerade, ca 30x40 cm, Edition Gelleri Uddenberg

512858

2018-01-17