Asko Classio fåtöljer

Asko Classio fåtöljer
Asko Classio fåtöljer
Asko Classio fåtöljer
Asko Classio fåtöljer
Asko Classio fåtöljer
Asko Classio fåtöljer

Klubbat för:

310 EUR

Utropspris

200 EUR

FÅTÖLJER, 1 par, "Classio", modell 8283, 1980/90-tal, tillverkade av Asko, svart läderklädsel, metallbas, tillverkaretikett, höjd 73, bredd 80, djup 80 cm

Ställvis smärre slitage och små märken.

512859

2018-01-11