Asko Classio

Asko Classio
Asko Classio
Asko Classio
Asko Classio

Såld för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

SOFFA, "Classio", 1980/90-tal, Asko. Svart läderklädsel, metallbas, bär tillverkarens etikett, höjd ca 74, bredd 146 och djup 80 cm

Ställvis smärre slitage och små märken. En brusten söm.

512861

2018-01-11