Bordslampa Josef Frank

Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank
Bordslampa Josef Frank

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, bordslampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2388, mässing och grönt skinn, textilskärm, höjd 50 cm

Skärm med fläckar och skador, fot med smärre slitage och repor

512864

2018-01-11