Edward Arden

Edward Arden
Edward Arden
Edward Arden
Edward Arden
Edward Arden
Edward Arden

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDWARD ARDEN (TUCKER, c.1847-1910): Kustbild med andrare med hund, signerad och daterad 1885, akvarell, ca 37x49 cm

512865

2018-01-11