Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDWARD ARDEN (TUCKER, c.1847-1910): Kustbild med andrare med hund, signerad och daterad 1885, akvarell, ca 37x49 cm
512865
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här