Soffbord 1900-talets slut

Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut
Soffbord 1900-talets slut

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme i förkromad metall och mässing, skiva i glas, höjd ca 46, 130x66 cm

Några mindre repor och märken, en mindre nagg vid kanten av skivan

512868

2018-01-11