Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme i förkromad metall och mässing, skiva i glas, höjd ca 46, 130x66 cm
Några mindre repor och märken, en mindre nagg vid kanten av skivan
512868
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här