Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets mitt, betsat bok, klädd i grönt tyg, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, repor, märken och fläckar
512870
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här