Fåtöljer 1900-talets mitt betsat bok

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 4 st, 1900-talets mitt, betsat bok, klädd i grönt tyg, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, repor, märken och fläckar

512870

2018-01-11