Soffbord Lammhults

Soffbord Lammhults
Soffbord Lammhults
Soffbord Lammhults
Soffbord Lammhults
Soffbord Lammhults
Soffbord Lammhults

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, Johannes Foersom & Peter Hiort-Lorenzen, modell Newport, fanérat i masurbjörk, Lammhults möbler, stämplat och daterat 1989, höjd ca 52, 110x110 cm

Slitage, några mindre repor, vattenskador

512872

2018-01-11