Karmstolar 1 par 1900-talets början jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, mahgony, klädsel i brunt konstläder, sitthöjd ca 45 cm, enligt uppgifter formgivna av Ferdinand Boberg

Slitage, märken, repor, en skada till en av armarna

512873

2018-01-11