Mathsson Hein Superellips bord
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ´´Superellips´´, fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, med en kabelgenomföring, höjd ca 69,5, 260x130 cm
Bruksslitage, några fanéeringsskador, stötmärken och märken
512874
2018-01-11