Mathsson Hein Superellips bord

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ´´Superellips´´, fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, med en kabelgenomföring, höjd ca 69,5, 260x130 cm

Bruksslitage, några fanéeringsskador, stötmärken och märken

512874

2018-01-11