Gunnar Torhamn oljemålning

Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning
Gunnar Torhamn oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

23 000 SEK

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Odalisk, signerad och daterad Torhamn - 26 (inristad signatur), olja på duk, ca 32x40 cm, även målning på baksidan

torrspricka

512876

2018-01-11