Carl Fagerlund Orrefors

Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors
Carl Fagerlund Orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampa, Orrefors, signerad Orrefors RD 1323, blåtonat glas, totalhöjd ca 38 cm

Botten med repor

512881

2018-01-11