Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Kurtis i trädgård, signerad L Jirlow, 11/450, färglitografi, bildmått 42x34,5 cm,

512882

2018-01-11