Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Kurtis i trädgård, signerad L Jirlow, 11/450, färglitografi, bildmått 42x34,5 cm,
512882
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här