Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 318/490, ca 64x91 cm
512897
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här