Tom Moore 3 serigrafier

Tom Moore 3 serigrafier
Tom Moore 3 serigrafier
Tom Moore 3 serigrafier
Tom Moore 3 serigrafier
Tom Moore 3 serigrafier
Tom Moore 3 serigrafier

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TOM MOORE (född 1961) (3), Elvis, färgserigrafier, signerade Tom Moore, numrerade 318/490, ca 64x91 cm

512897

2018-01-11