Rökelsekar brons

Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons
Rökelsekar brons

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, tripod, hänklar i form av fohundsmaskaroner, dekor i relief, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 11 cm, längd ca 9 cm

Slitage

512904

2018-01-11