Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, tripod, hänklar i form av fohundsmaskaroner, dekor i relief, kalligrafi, botten med märke, höjd ca 11 cm, längd ca 9 cm
Slitage
512904
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här