Lockurna Kina
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA, stengods, Kina, 1900-tal, balusterformad, Kangxistil, glaserad i grönt, gult samt grått, dekor i relief av pardrakar med den brinnande pärlan, höjd ca 18 cm
Lockknoppen med lagning
512906
2018-01-11