Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av en dam, otydligt signerad, daterad 1928, akvarell, 65x53 cm
512907
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här