Porträtt av en dam 1920-tal

Porträtt av en dam 1920-tal
Porträtt av en dam 1920-tal
Porträtt av en dam 1920-tal
Porträtt av en dam 1920-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): Porträtt av en dam, otydligt signerad, daterad 1928, akvarell, 65x53 cm

512907

2018-01-11