Thomas Holm oljemålning

Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS HOLM (född 1957): Komposition med landskap i rutfält, olja på duk, oramad, 120 x 150 cm

Repor, ytsmuts

512908

2018-01-11