Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Vy från Rudsviken, monogramsignerad EÄ, daterad a tergo -62, olja på pannå, ca 46x61 cm
Smärre slitage
512909
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här