Erling Ärlingsson (1904-1982)

Erling Ärlingsson (1904-1982)
Erling Ärlingsson (1904-1982)
Erling Ärlingsson (1904-1982)
Erling Ärlingsson (1904-1982)
Erling Ärlingsson (1904-1982)
Erling Ärlingsson (1904-1982)

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Vy från Rudsviken, monogramsignerad EÄ, daterad a tergo -62, olja på pannå, ca 46x61 cm

Smärre slitage

512909

2018-01-11