Hans Kajtorp (1916-1991) oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS KAJTORP (1916-1991), "Lampan och solrosen", olja på pannå, signerad Hans Kajtorp, daterad a tergo 87, 85 x 122 cm

Smärre ytskador

512910

2018-01-11