Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
HANS KAJTORP (1916-1991), "Lampan och solrosen", olja på pannå, signerad Hans Kajtorp, daterad a tergo 87, 85 x 122 cm
Smärre ytskador
512910
2018-01-11