Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar 1920/30-tal, rokokostil, fylld botten, höjd 17 cm

512912

2018-01-11