F Andrew Durnford A Fresh Breeze

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

F. ANDREW DURNFORD (England, 1800-tal ): "A Fresh Breeze", akvarell, marint motiv, a tergo betitlad och signerad, ca 16x24 cm

512915

2018-01-11