Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
F. ANDREW DURNFORD (England, 1800-tal ): "A Fresh Breeze", akvarell, marint motiv, a tergo betitlad och signerad, ca 16x24 cm
512915
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här