Olle Svanlund oljemålning

Olle Svanlund oljemålning
Olle Svanlund oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE SVANLUND (1909-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Olle Svanlund -66, olja på pannå, ca 42x35 cm

512916

2018-01-11