Tristram Ellis "Venice by sunrise"

Tristram Ellis
Tristram Ellis
Tristram Ellis
Tristram Ellis

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TRISTRAM ELLIS (England, 1844-1922): "Venice by sunrise", signerad och daterad Tristram Ellis 1912, akvarell, ca 11x52 cm

512917

2018-01-11