Etagere / hylla senempire

Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire
Etagere / hylla senempire

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGERE, pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, senempire, sockel med dekor av bård med pärlbrodyr, ca 106, 70x23 cm

Fläckar, smärre fanerskador

512918

2018-01-14