Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETAGERE, pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, senempire, sockel med dekor av bård med pärlbrodyr, ca 106, 70x23 cm
Fläckar, smärre fanerskador
512918
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här