Bokskåp Jugend valnöt

Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt
Bokskåp Jugend valnöt

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, fanerat i valnöt, 1900-talets början, jugend, överstycke med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, två lådor, skuren dekor av blommor, understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av växtslingor, beslag i mässing, höjd ca 251, 122x45 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre retuscher, märken

512921

2018-01-14