Bokskåp Jugend valnöt
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat i valnöt, 1900-talets början, jugend, överstycke med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, två lådor, skuren dekor av blommor, understycke med spegeldörrar och bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av växtslingor, beslag i mässing, höjd ca 251, 122x45 cm, nyckel (1) medföljer
Smärre retuscher, märken
512921
2018-01-14