CLAESSON KOIVISTO RUNE Barbord Cornflake

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON KOIVISTO RUNE, Barbord, ´´Cornflake´´ vit laminerat skiva med metall ben, höjd ca 110, 180x70 cm

Bruksslitage, några mindre märken och repor

512924

2018-01-11