Fritz Kärfve oljemålning

Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning
Fritz Kärfve oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ KÄRFVE (1880-1967): Strandbild från Österlen, signerad F. Kärfve, olja på duk, ca 55x75 cm