Tage Ahlm oljemålning

Tage Ahlm oljemålning
Tage Ahlm oljemålning
Tage Ahlm oljemålning
Tage Ahlm oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE AHLM (1900-tal): Vinterlandskap, signerad T. Ahlm, olja på pannå, ca 50x67 cm

512931

2018-01-11