Birger Birger Ericson oljemålning

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1994): Flicka i tonåren, signerad Birger, olja på pannå, ca 65x54 cm

512936

2018-01-11