Sabino Ojero De Romarate olja

Sabino Ojero De Romarate olja
Sabino Ojero De Romarate olja
Sabino Ojero De Romarate olja
Sabino Ojero De Romarate olja
Sabino Ojero De Romarate olja
Sabino Ojero De Romarate olja

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABINO OJERO DE ROMARATE, Kvinna i stol, signerad, olja på duk, ca 39x29 cm

512940

2018-01-11