Michelangelo Meucci

Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci
Michelangelo Meucci

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MICHELANGELO MEUCCI (Florence, 1840-1809): (2) Stilleben med fåglar, signerade M Meucci, olja på pannå, oval ca 49x39 cm

Oramade

512941

2018-01-11