Bates Homeless graffiti

Bates Homeless graffiti
Bates Homeless graffiti
Bates Homeless graffiti
Bates Homeless graffiti
Bates Homeless graffiti
Bates Homeless graffiti

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BATES, (född 1973), "Homeless / Hope Bates" graffiti på duk, spray och airbrush, 89x116 cm, signerad och daterad 2011

512943

2018-01-11