Eldhundar 1800-tal

Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal
Eldhundar 1800-tal

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och patinerad gulmetall, dekor i form av ymnighetshorn, höjd ca 32 cm

Ett löst bakstycke, bakstycken senare

512945

2018-01-12