Oidentifierad konstnär stilleben

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNAR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk, ca 34x41 cm

Färgbortfall

512946

2018-01-12