Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNAR (1800-tal): Stilleben med frukter, olja på duk, ca 34x41 cm
Färgbortfall
512946
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här