Ludvig Löfgren glasvas

Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas
Ludvig Löfgren glasvas

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDVIG LÖFGREN, vas, Kosta Boda, signerad och numrerad, 7040820, höjd ca 41 cm